- LOGITECH

| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Wireless Keyboard K540 & Wireless Mouse M310 |
| Тип на свързване | Advanced 2.4GHz wireless with 10 meters range (2xAA (keyboard) alkaline batteries (pre-installed) and 1xAA (mouse) alkaline battery (pre-installed)) |
| Интерфейс | Connect your keyboard and mouse with one tiny Logitech Unifying USB receiver |
| Бутони | Keyboard: On/off power switch, Convenient and essential hot keys give you direct access to media, calculator and battery check functions. Preset Fn keys can even be personalized in Logitech Options; Mouse: 3 buttons, scroll wheel; On/off power switch |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Keyboard: 457 x 193 x 24 mm, Mouse: 62 x 111 x 39 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | Keyboard: 805 g (w/o batteries), Mouse: 73.5 g (w/o batteries) |
| Други | Keyboard: BDS cyrillic, Spill resistant design, 3 tilt positions (natural, 4°, and 8°), Abrasion resistant key print; Mouse: Contoured shape with soft rubber grips, Full-size and ambidextrous, Advanced optical tracking |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Logitech MK540 е висококачествен комплект мишка и клавиатура, които ви гарантират надеждност, стабилност и комфорт.
Клавиатурата има отделни цифрови клавиши, познато оформление и оптимален размер.Мишката има ергономични форми, може да бъде използвана от левичари и десничари и е специално проектирана, за да пасне на всеки тип ръка.Комплектът работи с един малък и удобен Logitech Unifying USB предавател, който ви гарантира стабилна и устойчива безжична връзка на до 10 метра разстояние.Клавишите на клавиатурата са оптимизирани, така че да ви осигуряват максимална прецизност като същевременно с това работят изключително безшумно.Освен това клавиатурата разполага с подложка за длани и регулируеми крачета, които ви гарантират максимално удобство, дори след употреба в продължение на часове.Мишката разполага със супер чувствителен сензор и ви гарантира максимална прецизност при всяко ваше движение.Клавиатурата няма да изисква нови батерии 36 месеца, а мишката – 18 месеца.Клавиатурата издържа на намокряне с до 60 мл течност, а клавишите й не допускат лесно изтриване на буквите и символите върху тях.МИГНОВЕНО ПОЗНАТ. ПРОСТО НАПРЕДНАЛ.
MK540 Advanced е незабавно позната безжична комбинация от клавиатура и мишка, създадена за прецизност, комфорт и надеждност. Пълноразмерната клавиатура разполага с позната форма, размер и усещане на клавишите – а контурната мишка с две ръце е проектирана да пасва удобно във всяка длан.

PLUG AND PLAY БЕЗЖИЧНО КОМБО
Свържете вашата клавиатура и мишка с един малък USB приемник Logitech Unifying™. Ще получите надеждна – и криптирана – безжична връзка до 10 метра практически без забавяне или отпадане. Безжичният обхват може да варира в зависимост от околната среда и компютърните условия.
ПОЗНАТ ОПИТ С ПИСАНЕ
Клавишите са оптимизирани за подобрена точност и намален шум – и пръстите ви веднага ще се почувстват като у дома си на познатата повърхност и разположение на клавишите. Поставката за длани и регулируемите наклонени крака ви осигуряват комфорт при дълги разстояния на бюрото.


КОНТУРИРАНА КОМФОРТНА МИШКА
Контурната форма на безжичната мишка и меките гумени странични дръжки са проектирани да пасват удобно в дясната или лявата ви длан – а подобреното проследяване и прецизният контрол на курсора ви позволяват да контролирате.
НАДЕЖДНО И БЕЗПРОБНО
Клавиатурата ви няма да изисква нови батерии в продължение на 36 месеца, а мишката ви остава захранвана в продължение на 18 месеца. Клавиатурата е устойчива на разливане до 60 ml течност, а устойчивият на абразия печат на клавишите гарантира, че клавишите ви няма да избледнеят бързо.
Dimensions
Keyboard
- Height: 193.5 mm
- Width: 457.3 mm
- Depth: 24 mm
- Weight (without batteries): 633 g
Mouse
- Height: 61.8 mm
- Width: 39.2 mm
- Depth: 11.5 mm
- Weight: 73.5 g
Technical Specifications
Keyboard
- Spill-resistant design Tested under limited conditions (maximum of 60 ml liquid spillage). Do not immerse the keyboard in liquid.
- Familiar key shape and feel, whisper-quiet
- Adjustable Height: 3 tilt positions (natural, 4°, and 8°)
- Special Keys: Music Controls, Programmable keys
- Palm Rest
- Abrasion resistant key print
- 10-Key Number pad
- Key type: Deep profile
- On/Off power switch
- Caps lock indicator light
- Battery indicator light
- 2 AA batteries (Alkaline Battery)
- Battery: 36 months Battery life may vary based on use and computing conditions.
Mouse
- Sensor Technology: Smooth Optical Tracking
- Number of Buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
- Scrolling: line-by-line
- Scroll Wheel: Yes, 2D, optical
- Connect/Power: On/Off power button
- 1 AA battery (Alkaline Battery)
- Battery: 18 months Battery life may vary based on use and computing conditions.
Customization software
- Supported by Logi Options+ on macOS 10.15 or later and Windows 10 or later
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Живот на батерията (h) | 36 (клавиатура) / 18 (мишка) |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 1.20кг |
Logitech MK540 Advanced Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International
Работете удобно и без кабели с комплекта Logitech MK540 Advanced Wireless. Съчетаващ пълноразмерна клавиатура с ергономична мишка, този комплект осигурява надеждна 2.4 GHz безжична връзка, удобен дизайн с мека подложка за китките и дълъг живот на батериите за продуктивна работа.
Ключови Предимства
- Удобно писане — Клавиатурата има извит интервал и регулируеми крачета за естествена позиция, както и мека подложка за китките за комфорт през целия ден.
- Точна и тиха мишка — Амбидекстралната мишка предлага тихо щракане, плавно управление на курсора и гумено скрол колело за лесна навигация.
- Дълъг живот на батериите — До 36 месеца за клавиатурата и 18 месеца за мишката с един комплект батерии, с бутони за изключване за пестене на енергия.
- Надеждна безжична връзка — Сигурна 2.4 GHz връзка с обхват до 10 метра, без забавяния или прекъсвания.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) |
| Безжичен обхват | 10 m |
| Подредба на клавиатурата | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Живот на батерията (клавиатура) | 36 месеца |
| Живот на батерията (мишка) | 18 месеца |
| Сензор на мишката | Оптичен |
| Бутони на мишката | 3 (ляв, десен, среден) |
| Съвместимост | Windows, macOS, Linux, Chrome OS |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Клавиатура Logitech MK540
- Мишка Logitech MK540
- Unifying USB приемник
- 2x AA батерии (за клавиатурата)
- 1x AA батерия (за мишката)
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









